94 467 05 11 - 94 467 34 61 erandiokirolak@erandio.eus

Uztailerako jarduera berriak udal kiroldegietan: Gap, Pilates, Hit, Entrenamendu funtzionala, Aquagym eta igeriketa maila guztietan.

Goizeko haurren igeriketa ikastaroak intentsiboak dira hamabostean behin ( txano  horia eta berdea)

Gainerako ikastaroek hileko formatua izango dute, helduak zein arratsaldeko haurrak.

Izena emateko epea: ekainaren 14tik 24era (bazkideak). Gap, Pilates, Hit, Entrenamendu funtzionala jardueretan ez dago plaza-mugarik, hartara, zuzenean izena eman liteke ikastaroan.

Eskainitako plazak baino eskari handiagoa badago, zozketa egingo da ekainaren 25ean.

Inskripzioa berresteko epea (tasaren ordainketa): ekainak 25-28

Bazkide ez diren pertsonek ekainaren 29tik aurrera izena eman ahal izango dute plaza libreetan.

Jarduera guztiak uztailaren 1ean hasiko dira.

Hilaren 4an eta 25ean ez da jarduerarik izango

Prezioak:

  •  Bazkideak:
    • Astean egun bat: 11,44 euro
    • Astean egun bi: 22,88 euro
    • Haur igeriketa trinkoa: 22,88 euro
  •  Ez bazkideak:
    • Astean egun bat: 15,44 euro
    • Astean egun bi: 30,88 euro
    • Haur igeriketa trinkoa: 30,88 euro

 

  • Altzaga
    • IGERIKETA

 

ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
9.00 – 10.00 Hobekuntza (Helduak) 9.00 -10.00 Hobekuntza (helduak)
10.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa) 10.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa) 10.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa) 10.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa) 10.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa)
11.15 – 12.00 BERDEA (intentsiboa) 11.15 – 12.00 BERDEA (intentsiboa) 11.15 – 12.00 BERDEA (intentsiboa) 11.15 – 12.00 BERDEA (intentsiboa) 11.15 – 12.00 BERDEA (intentsiboa)
12.00 – 12.45 URDINA 12.00 – 12.45 URDINA
20.00 – 21.00 hatapena (helduak) 20.00 – 21.00 hatapena (helduak)

 

    • BESTE BATZUK
ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
9.00 – 9. 45 HIT
10.00 – 10.45 PILATES
8.00 – 8.45 Aquagym 9.00 – 9. 45 FUNCIONAL
10.00 – 10.45 GAP
8.00 – 8.45 Aquagym
9.30 – 10.15 Aquagym 9.30 – 10.15 Aquagym

18.00 – 18.45 FUNCIONAL

19.00 – 19.45 PILATES

18.00 – 18.45 GAP

19.00 – 19.45 PILATES

 

  • Astrabudua
    • IGERIKETA
ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
10.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa) 10.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa) 0.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa) 0.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa) 0.30 – 11.15 HORIA (intentsiboa)

 

    • BESTE BATZUK:
ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA

9.00 – 9.45 GAP

9.45 – 10.30 HIT

9.00 – 9.45 FUNCIONAL

9.45 – 10.30 PILATES

11.45 – 12.30 Aquagym 11.45 – 12.30 Aquagym

18.00 – 18.45 FUNCIONAL

19.00 – 19.45 PILATES

18.00 – 18.45 HIIT

19.00 – 19.45 GAP